آغاز به کار بازارچه مرزی ثلاث باباجانی

صبح امروز چهارشنبه ۲۸ اسفند ماه، بازارچه مرزی ثلاث باباجانی رسما با حضور ائمه جمعه و جماعت شهرستان،‌ شورای تامین و شورای اداری، شهردار و شورای شهر، فعالان اقتصادی و مردم شهرستان افتتاح شد.

03

امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی در این مراسم فرا رسیدن نوروز و تاسیس بازارچه مرزی را به همه ی مردم شهرستان تبریک گفت.

ملا حمد شیخی اظهار داشت: باید تلاش های بیشتری شود تا مردم مهمان نواز، منطقه زیبا و بکر ثلاث باباجانی و بازارچه مرزی را به مردم اقصی نقاط کشور شناساند واین امر جز با همکاری و همدلی یک دیگر میسر نمی شود.

فرماندار ثلاث باباجانی نیز ضمن تبریک فرا رسیدن سال جدید افتتاح بازارچه مرزی را به همه ی مردم شهرستان و به ویژه مسئولین کشوری و لشکری که به تاسیس بازاچه کمک کرده اند، امام جمعه شهرستان، شورای تامین، شورای اداری، شهرداری و شورای شهر و فعالان اقتصادی تبریک گفت.

رستگار یوسفی اظهار داشت: ثلاث باباجانی دارای مردمانی شهید پرور و انقلابی است و مسئولین در خدمت به این نقطه تمام توان خود را به کار می برند.

یوسفی افزود: مردم ثلاث باباجانی مردمی با فرهنگ و متدین هستند که با مهمان نوازی خود نام نیکی از خود برجا گذاشته اند و بایستی ضمن حفظ این ویژگی های خوب آن را تقویت کنند.
وی بیان داشت: ما امروز با افتتاح بازارچه در ابتدای کار هستیم و خود شما مردم باید بیش از پیش خود را برای میزبانی و مهمان نوازی مسافران از سراسر کشورآماده کنید و باری دیگر فرهنگ غنی خود رابه آنها تقدیم کنید..
فرماندار ثلاث باباجانی گفت: با توجه به تدابیر اندیشیده شده انشاءالله اجناس موجود در بازارچه ثلاث باباجانی با نازلترین قیمت در اختیار خریداران  قرار می گیرد و فروشندگان نیز با در نظر گرفتن کسب درآمد حلال و توسعه بیشتر بازارچه باید در این راستا پیش قدم باشند.

یوسفی خاطرنشان کرد: در حال حاضر بازارچه مرزی ثلاث باباجانی با ۸۰ غرفه متنوع شامل لوازم خانگی، صوتی و تصویری، لوازم بهداشتی، مواد خوراکی، وسایل الکتریکی و … شروع به کار کرده است و امیدواریم که شاهد توسعه این بازارچه در آینده ای نزدیک باشیم.
گزارش تصویری از آغاز به کار بازارچه مرزی ثلاث باباجانی .
0001
001
02
03
04
36
05
06
07

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 1 =