شمارش معکوس آغاز بکار بازارچه مرزی ثلاث باباجانی .

با تلاش خستگی ناپذیر مسئولین و نهادهای دولتی و با پشتکار و زحمات بی دریغ شوراهای شهر امیدی نو در دل مردم این منطقه مرزی نهاده شده .

بازارچه مرزی که چند سالی است بی سرومان بوده و نفعی به حال مردم نداشت با تلاش مسئولین و نهادهای دولتی من جمله شهرداری محترم – شوراهای عزیز و دلسوز – فرمانداری شهرستان – اداره اطلاعات و نظارت بر اماکن عمومی و همچنین نهادهای نظامی مستقر در مرز هنگ مرزی و سپاه پاسداران جانی نو گرفت .

مهم تر از هر چیزی دلسوزی چندین تن از افراد سرشناس که در اینجا مجالی برای اسم بردن تک تک این عزیزان نیست جای تشکری بس بزرگ دارد.

مردم عزیز و مهربان ثلاث باباجانی ،مردمی که سرآمد پاک دلی و مهمان نوازی اورامانات هستید شما این ظرفیت را دارد که شهر را آنطور که شایسته سرآمدی خودتان است آباد کنید .

این بار همت من و شماست که شهر را میساز . پس برای یکبار هم که شده عزم خود را جزم کنیم و همپا با سایرین در راه پیشرفت شهر گامی محکم و استوار برداریم .

اینبار میخواهیم بگوییم .

ما میخواهیم و ما میتوانیم .

 

من هم به نوبه خودم و به نام  این کلبه درویشی در کنج دنیای بزرگ مجازی این همت و تلاش را می ستایم و در پایان از همه مسئولین و نهادها و مردم پاکدل ثلاث باباجانی تشکر میکنم .

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =